O mnie

Kilka słów o mnie...
Mam na imię Weronika. Mieszkamy na Mazurach, a dokładniej w Węgorzewie,okolice Olsztyna,Mrągowa, Giżycka itd. Moją pasją od nawet 2 letniego dziecka są psy. Już w tym wieku w moim domu pojawiały się te wspaniałe zwierzęta. Przed Molly miałam dwa psy - Cocera Spaniela Angielskiego i Yorkshire Terriera. Miałam styczność oczywiście z wieloma innymi psiakami m.in. z starszym wyżłem mojej babci, z małym, ale sprytnym kundelkiem. Od wielu lat interesuję się właśnie kynologią, popieram związek kynologiczny ZKwP/FCI.  Ogólnie od zawsze i do teraz mam do niej wielkie zamiłowanie i mam nadzieje, że to się nigdy nie zmieni. Interesuję się również sportami kynologicznymi, modą. projektowaniem, historią. Od nie dawna pokochałam również fotografie, a najbardziej natury i zwierząt. Od niedawna posiadam aparat - Canon Power Shot SX 400 IS. Trochę w mniejszym stopniu interesuję się również bahawiorystyką  zwierząt.

W wolnych chwilach jeżdżę rowerem lub po prostu chodzę z Molly na spacery. Na co dzień mam oczywiście szkołę, ale i tak staram się szkolić Molly i dbać o jej kondycję. W przyszłości chciałabym zostać: weterynarzem, coś w kierunku ogólnie kynologii, wizażystką/kosmetologiem lub zawodową fryzjerką. Dodatkowo chciałabym mieć jakoś hodowlę w legalnym związku kynologicznym, ale jakiej rasy i czy to się stanie to jeszcze nie wiem.


Zdjęcia należy do strony "Gmina Węgorzewo".

Z wyglądu jestem osobą średniego wzrostu, przez długi czas miałam długie włosy koloru ciemnego/średniego blondu. Parę miesięcy temu podjęłam decyzje, aby je ściąć. :D
Jestem osobą, która lubi zawierać nowe znajomości. Uwielbiam przebywać w gronie moich najlepszych koleżanek. Mam zwariowaną klasę, która nie długo się rozpadnie. Nie chcę, aby tak się stało, ponieważ przez te osoby, z którymi jestem prawie na co dzień, mam uśmiech na twarzy. :) Często jestem szalona i wredna, jeśli coś mi nie pasuje postawię na swoim.

Tego bloga stworzyłam dla głównej bohaterki tego bloga, czyli Molly, może nie jestem specjalistką od blogów, bo to jest mój pierwszy blog, ale postaram się, a jak wyjdzie "kiepsko" to będę chciała i tak pisać tu niektóre chwilę z moim psem,z którym idę przez życie ! :)
Weronika

5 komentarzy:

 1. Zwracam się szczególnie do Ciebię Weroniko moim zdaniem wychodzi ci wspaniale, nie kiepsko . Życzę ci dalej wspaniałego rozwiania tego bloga:-D powodzenia!
  Twoja przyjaciółka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem blog wcale a wcale nie wychodzi ci kiepsko, fajnie piszesz.
  nikusioweszalenstwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog, będę wchodzić na 100 % !

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam takie bransoletki

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę że jesteśmy osobami w podobnym wieku i o podobnych zainteresowaniach. Ja też mieszkam na mazurach,niedaleko Mrągowa. Blog wcale nie wychodzi ci kiepsko, fajnie piszesz,masz świetne pomysły. No i oczywiście ślicznego psa.A no i jeszcze bardzo podobają mi się twoje cudne zdjęcia. Uważam że jesteś osobą bardzo ciekawą.Aż chce się cię bliżej poznać!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas dużą motywacją do kolejnego pisania, dlatego bardzo za niego dziękujemy! :)
Pozdrawiamy!